page loader

محصولات و خدمات

منابع و محتوی الکترونیک

پایگاه های اطلاعاتی

پایگاه های اطلاعات علمی یکی از مهمترین منابعی است که مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی به آن نیاز داشته و از طریق آن و با کمک ابزار جستجو، می توانند به مجلات و مقالات مورد نظر دسترسی داشته باشند. این پایگاه ها به صورت گسترده در زمینه ها ی مختلف وجود داشته و برخی ناشرین ضمن نشر منابع علمی، پایگا های اطلاعاتی بزرگی را نیز پشتیبانی می کنند. برخی از این پایگاه ها اطلاعاتی تخصصی و در یک زمینه خاص کاربرد داشته و برخی در کلیه زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای نمونه پایگاه اطلاعاتی Science Direct از ناشر الزویر جز پایگاه های اطلاعاتی چند منظوره محسوب شده و در مشتریان بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد و یا Web Of Science که توسط شرکت تامسون رویترز منتشر شده و در دامنه وسیعی از موضوعات علمی کاربرد دارد. شرکت مهندسی فرآیدا نمایندگی این بزرگترین ناشران بین المللی را در زمینه پایگاه های اطلاعاتی در اختیار دارد.

ژورنال های الکترونیک

بخش اعظم منابع علمی به صورت ژورنال های الکترونیک در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد. ناشرین اصلی ژورنال های الکترونیک شامل Elsevier، ProQuest، Emerald ، IEEE، ... می باشند که شرکت نمایندگی ارائه محصولات این ناشرین را در اختیار دارد.

کتاب های الکترونیک

بخشی از محصولات ما به صورت کتاب های الکترونیک و یا دیجیتال ارائه می شوند. که این کتاب ها شامل متن و یا تصویر بوده و روی کامپیوترها و سایر دستگاه های الکترونیک قابل استفاده و خواندن می باشند. بسیاری از ناشرین در حال حاضر صرفا به نشر الکترونیک می پردازند ولی تعدادی از آنان کماکان د رکنار نشر الکترونیک، نشر چاپی را نیز دنبال می کنن. از ناشرین بزرگ کتابهای الکترونیک به Elsevier، ProQuest ، sage، Emerald می توان اشاره کرد. لیست مجموعه کتابهای این ناشرین در آدرس های اشاره شده قابل دسترسی است.

CME

برخی از ناشرین از جمله Elsevier health برای ارائه دوره های آموزش پزشکی به طور پیوسته محصولاتی را ارائه می نمایند که شرکت این محصولات را به نمایندگی از ناشرین ارائه می دهد.

پروتکل ها

پروتکل ها بخش مهمی از منابع مورد نیاز در بخش های مختلف علمی ، صنعتی ، ... می باشد که به صورت آنلاین نیز منتشر می شود. شرکت بخشی از این محصولات را که در دامنه محصولان ناشرین الکترونیک می باشند ارائه می دهد.

رفرنس ها

رفرنس ها و یا مراجع که غالبا به صورت مجلداتی منتشر می گردند مجموعه جامع از اطلاعات در یک زمینه مشخص می باشند که از این نمونه به دایرهالمعارف ها، دیکشنری ها ، راهنماها ... می توان اشاره کرد. این مراجع با توجه به اینکه به صورت الکترونیک منتشر می شوند برای استفاده و از طریق امکاناتی مثل جستجو بسیار کاربرد داشته و در مراکز مختلف علمی، فنی ، تحقیقاتی کاربردهای زیادی دارند. شرکت محصولاتی از ناشرین در این زمینه را نیز عرضه می نماید.

ابزارها

Iknito Suite

Iknito

کتابخانه جامع الکترونیک Iknito که با برخورداری از آن می توانید منابع خریداری شده از ناشرین و منابع موجود خود را در یک پلتفرم واحد مشاهده و از ان استفاده کنید.

Ikinto space

مخزن بزرگ اطلاعات که می تواند کلیه اطلاعات شما به هر شکل از جمله متن ، فیلم ، اسلاید شو ... را نگهداری و دسترسی به آن با استفاده از این ابزار فراهم خواهد نمود.

Iknito Js

مدیریت انتشار ژورنال ، با استفاده از این ابزار از مرحله ابتدایی دریافت مقالات ، بررسی و نهایتا چاپ و انتشار ژورنال ها از این ابزار کمک بگیرید.

Iknito Cs

سیستم مدیریت همایش و مناسبت ها، این ابزار برای مدیریت همایش های علمی و در مقاطع مختلف از زمان شروع تا پایان کاربرد دارد.

Iknito Jva

سیستم ارزیابی ژورنال ها، برای ارزیابی ژورنال ها بر مبنای میزان ارجاعات و سایر شاخص ها از این ابزار می توان کمک گرفت.

لرنیتو

www.lernito.ir

یک نرم‌افزار تحت وب برای شخصی‌سازی آموزش است. جستجوی سوال، طراحی آزمون‌ و به اشتراک‌گذاری منابع آموزشی‌ همه و همه در لرنیتو و در یک محیط ساده اتفاق می‌افتد. لرنیتو به دانش‌آموزها و معلم‌ها کمک می‌کند بهتر، هوشمندتر، سریع‌تر و امروزی‌تر درس بخوانند. ایده آل ما این است که بتوانیم با لرنیتو یادگیری را به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل کنیم.

آموزش

آموزش استفاده از منابع الکترونیک و ابزار ها یکی از فعالیت های شرکت می باشد که در مراکز دانشگاهی و سایر سازمان ها و یا درمحل شرکت برنامه ریزی و برگزار می شود . با توجه به نیاز روزافزون به بروز کردن اطلاعات و تغییرات مستمر پلتفرم ها، شرکت هر ساله بیش از صدها دوره آموزشی را در اقصی نقاط مختلف کشور اجرا نموده و بر اساس نیاز دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برنامه آموزشی خود را بروز می نماید. درصورت نیاز به برگزاری دوره های آموزشی می توانید با بخش آموزش هماهنگ نمایید.

راهبری و پشتیبانی

در برخی موارد، در زمان استفاده از منابع الکترونیک و یا استفاده از ابزارها، مشکلاتی برای کاربران بروز می نماید که شرکت برای این منظور امکان پشتیبانی برخط را فراهم نموده و ضمن اطلاع رسانی و راهنمایی در مواقع مورد نیاز از مراکز دانشگاهی و یا تحقیقاتی و کتابخانه پشتیبانی می نماید.

خدمات مشاوره

شرکت به منظور استفاده موثر از امکانات موجود در مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و همچنین تامین نیازها با توجه به بودجه و برنامه ها ،خدمات مشاوره مورد نیاز را ارائه داده و می تواند در برنامه ریزی های کلان در این زمینه به دانشگاه ها و موسسات مورد نظر کمک نماید.