m
پوسته شرکتی Highrise
پوسته Highrise جز پوسته های مدرن و خلاق وردپرسی می باشد که هر کاربری با دیدن این پوسته سلیقه کاربر را تحت تاثیر قرار می دهد برخی از قابلیت های پیشرفته ای که در این پوسته قرار داده شده می توان به : صفحه ساز پیشرفته ، اسلایدر لایه ای قدرتمند ، پنل مدیریتی قدرتمند کاملا فارسی و بسیاری امکانات دیگر می توان اشاره کرد .
دنبال کردن :
بالا

معرفی شرکت مهندسی فرآیدا

شرکت مهندسی فرآیدا در سال ۱۳۹۱ در ادامه نزدیک به بیست سال فعالیت مدیران و متخصصان خود در صنعت اطلاع رسانی، با اهداف و رویکردی جدید تاسیس گردید.
صنعت اطلاع‌رسانی در شکل نوین خود عمر کوتاهی داشته و علیرغم مدت زمان کوتاه از پیدایش ایده‌های نو در این صنعت، مشابه سایر بخش‌های تکنولوژیک رشد سریعی نموده است. پایگاه‌های بزرگ اطلاعات علمی، بهبود و ارتقا ابزارهای دسترسی و جستجو در وب، پیدایش و تکمیل ابزارهای نوین مدیریت در حوزه علم سنجی و مدیریت منابع مالی، پیدایش شبکه های گسترده محققان و … فرصت‌های جدیدی را برای حضور در این بازار به وجود آورده است.
فعالیت‌های ما با عرضه ژورنال‌های چاپی آغاز شد و در اوایل دهه هفتاد که عرضه منابع علمی از جمله آرشیو مجلات بر روی لوح های فشرده نوری آغاز گردید، شرکت جهت‌گیری خود را به سمت استفاده از این مدیا تغییر داد. با توسعه و رشد استفاده از اینترنت، برخی منابع علمی از طریق اینترنت نیز قابل دسترسی بود، لذا شرکت برای بهبود دسترسی به منابع علمی، اقدام به میزبانی اطلاعات علمی بر روی سرورهای داخل کشور نموده و دانشگاه¬ها و مراکز تحقیقاتی با استفاده از این امکانات نیازهای اطلاعاتی خود را تامین می‌نمودند. در ادامه گسترش به کارگیری تکنولوژی و بهبود سرعت اینترنت در کشور، دسترسی به منابع علمی از طریق بستر اینترنت آسانتر شد و با اضافه شدن امکاناتی نظیر جستجو، فن آوری لینک و … این شبکه به عنوان بستر اصلی دسترسی به منابع علمی مورد توجه جدی قرار گرفت. در طی سال‌های گذشته شرکت همپای تحولات تکنولوژیک در این صنعت همراه مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی نقش موثری در ارتقا استفاده از منابع علمی و ارتقا علمی کشور داشته و تلاش نموده ضمن تامین نیازهای موجود از طریق ناشرین بزرگ بین المللی امکانات و ابزارهای مناسبی را براساس نیاز فراهم آورد. ایجاد کتابخانه دیجیتال علوم پزشکی معروف به INLM، کتابخانه دیجیتال دانشگاه تهران و کتابخانه دیجیتال دانشگاه آزاد اسلامی در این دوران بخش از فعالیت های مدیران در عرصه صنعت اطلاع‌رسانی بوده است.
درحال حاضر شرکت با برخورداری از نمایندگی‌ ناشرین بزرگ بین‌المللی و وجود برخی ابزارهای موردنیاز، جایگاه ممتازی در ارائه خدمات و رفع نیازهای مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی داشته و افتخار می‌نماید که با بیشتر دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی مختلف کشور همکاری داشته و می تواند نقش خود را در توسعه دانش و ارتقا علمی کشور ایفا نماید.

بدون نظر

متاسفیم فرم دیدگاه گذاری بسته است.